dr Englert DermaClinic logo 696-144-646

Technologie

Laser tulowy Lavieen

Laser tulowy Lavieen to laser frakcyjny, subablacyjny o długości fali 1927nm, łączący w sobie technologie ablacyjne i nieablacyjne.

Laser tulowy Lavieen dzięki pracy w trybie frakcyjnym oddziałuje na wybrane obszary skóry (kolumny skóry) i jednocześnie nie prowadzi do uszkodzenia otaczających tkanek, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest niezwykle krótki – tzw. „zabieg weekendowy”, a zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. Efekt działania lasera tulowego Lavieen to kontrolowane uszkodzenie skóry, które pobudza naturalne procesy gojenia, prowadząc do zastąpienia starych tkanek skórnych, nowymi warstwami skóry. Konsekwencją tych procesów jest także produkcja kolagenu oraz odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Tryb pracy lasera tulowego Lavieen jest dobierany indywidualnie przez lekarza medycyny estetycznej w zależności od typu skóry, tolerancji pacjenta oraz wskazań do wykonania zabiegu.

W porównaniu do innych terapii laserowych dostępnych na rynku, laser tulowy Lavieen oferuje wiele korzyści takich jak: wysoka moc maksymalna oraz szeroki zakres działania na poszczególne warstwy skóry: od naskórka do skóry właściwej. Dzięki tym właściwościom laser tulowy Lavieen ma szerszą gamę wskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu, charakteryzując się jednocześnie krótkim okresem rekonwalescencji.

Efekty lasera tulowego można zaobserwować już po dwóch zabiegach. Skóra nabiera blasku, wyrównuje swój koloryt, poprawia się jej napięcie i elastyczność.